Bonanza Megaways

Välja antud: 28.09.2021

Kes poleks kuulnud Ameerika Kullapalaviku aegadest, kui õnnekütid kogunesid suurte massidena kirka väärismetalli leidmise lootuses. Asjal oli jumet, sest mõned kirkamehed reaalselt leidsidki hinnalist kulda.

Bonanza Megaways toob tagasi mälestused vanadest headest aegadest kui paari labidaviibutusega võisid püstirikkaks saada!

Metsiku-Lääne ajastu on inspiratsiooni andnud lugematult hulgale seriaalidele ja filmidele nii, et selle aja kurikaelad on tõusnud omamoodi legendideks.

Proovi mängu siit täiesti tasuta:

MängutootjaMängutootjaBig Time Gaming
VolatiilsusVolatiilsusKeskmine
VõiduliinidVõiduliinidKuni 117,649
RullikuidRullikuid6
RidasidRidasidkuni 7
MiinimumpanusMiinimumpanus0,20
MaksimumpanusMaksimumpanus20
PeavõitPeavõit26,000x
TagasimakseTagasimakse %96

Millistes kasiinodes saab mängida Bonanza Megaways mängu?

Alljärgnevalt toome välja millistes online kasiinodes saab mängu Eestis mängida:

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese kahe sissemaksega 350 tasuta spinni
 6. 6.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 200 €
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 10. 10.
  Winnerz
  200 priispinni esimese sissemaksega

Bonanza Megaways on mänguautomaat, mis äratab ellu mälestused ja legendid. Pole siis mingi ime, et just see mäng tõstis selle looja Big Time Gamingu online mängutootjate absoluutsesse tippu. Järk-järgult ilmus Megaways tehnoloogia veel paljudel teistelgi mängudel pakkudes muutuvad sümbolite ja võiduliinide arvu.

Plussid ja miinused

PlussidMiinused
Unikaalne mängu ülesehitus ja atmosfäär
Kasumlikkus keskmisest madalam
Kõige populaarsem Megaways tüüpi mäng
Võidukordaja tasuta spinnide ajal

Tutvustus

Bonanza Megaways pakub ootamatuid üllatusi kuuel rullikul nii, et võiduliinide arv võib tõusta kuni 117,649 peale. Selleks vajad, et kõik rullikud koguksid korraga maksimaalse arvu sümboleid.

Asi läheb põnevaks tasuta spinnide ajal, sest võimalikud võidud mitmekordistatakse. Nii võid panuse tagasi saada ka kuni 12,000-kordselt! Panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 20 euroni mänguvooru kohta.

Panustamine ja ülesehitus

Nagu nimest on aru saada, siis pole tegemist päris tavalise mänguga vaid uuenduslikku Megaways tehnoloogiat kasutava versiooniga.

Bonanza Megaways rullikestest igaühel on 2 kuni 7 sümbolit ning nende arv muutub iga mänguvooru ajal. Kui kõigil rullikutel on korraga seitse sümbolit, saad kasu 117,649 võiduliinist.

Bonanza on keskmise volatiilsusega mäng, millel suuremaid võite võib loota just tänu võidukordajatele tasuta spinnide ajal. Kasumlikkus on 96% ehk siis statistiliselt võidavad mängijad keskmiselt 96% raha tagasi.

Teema ja kujundus- kullakaevurid

Visuaalselt kujutab Bonanza kaevandust mägedes. Taustal näed armetuid hurtsikuid ja koskesid. Graafiliselt pole tegu ehk absoluutse tipuga, kuid see lisabki pisut nostalgilisust.

Üks asi, millega Bonanza platsi puhtaks lööb, on kaasahaarav taustatümps. Õnneküttide lemmik mäng tekitab mõnes mõttes live kasiino atmosfääri, mida peetaksegi slotika senise suure edu saladuseks.

Bonanza Megaways mängul esinevad sümbolid graniitblokkidena. Näed nii A, K, Q, J, 10 ja 9 tähistusega kaardimängust tuttavaid sümboleid kui ka erivärvilisi kalliskive. Kõige hinnalisem on aga teemant, millega võid panuse tagasi võita kuni viiekümne kordselt.

Bonanza Megaways mängule iseloomulik on rullikute kohal asuv käru, mis kannab nelja lisaikooni. Iga käru lisab selle all olevale rullikule ühe sümboli juurde võimaldades võidukombinatsioonide moodustumist.

Asendussümboli tunned ära dünamiidi järgi ja see võib ilmuda rullikute 2, 3, 4 ja 5 kohal.

Bonanza Megaways nutiseadmes

Bonanza ühildub hästi nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutiga. Samuti töötab see hästi nii iPhone, Windows kui ka Android kasutajate jaoks. Kuigi rullikuid on kuus ja palju liikuvaid osi, siis mängu edenemist on kerge jälgida.

Boonused ja lisad

Bonanza Megaways pakub kolme erinevat boonust. Mängu keskmes on “Reactions” funktsioon, mille ajal võiduliinis osalenud sümbolid eemaldatakse ja nende asemele tekivad uued. Tasuta spinnide saamise korral saad 12 mängukorda kasiino kulul. Peale iga võitu kasvab sealjuures võidukordaja väärtus.

Selleks, et tasuta keerutuste vooru pääseda vajad tähekesi G, O, L või D. Kõik need täidavad hajasümbolite funktsiooni ja eesmärgiks on saad neid korraga minimaalselt neli.

Asja teevad huvitavaks kullkangid rullikute kohal kärudes, mida vajad vähemalt kolme, et saada viis tasuta spinni.

Korduma Kippuvad Küsimused Bonanza Megaways mängu kohta
Mis on Bonanza kasumlikkus mängijale? arrow-icon
Kui suur on Bonanza mängul maksimaalne võit? arrow-icon
Kas Bonanza Megaways mängul on ka tasuta spinne? arrow-icon
Kas Bonanzat saab ma mänguraha eest proovida? arrow-icon
Mis on Megaways tehnoloogia tööpõhimõte? arrow-icon

Kokkuvõte

Bonanza mängul on ühendatud geniaalne ülesehitus läbimõeldud boonuste ja lisadega. Megaways mängumootor töötab siin täistuuridel, mis tähendab, et olukorrad muutuvad iga spinniga.

Selleks, et suurelt võita, vajad siiski boonusvooru tasuta spinnidega, sest just siis astuvad mängu võidukordajad.

Bonanza ei olnud Big Time Gaming nimelise mängutootja esimene Megaways tüüpi mänguautomaat, kuid see sai kõige populaarsemaks. Graafika pole Bonanzal isegi kõige muljetavaldavam, kuid võib-olla just see koos väga laheda muusikaga teebki atmosfääri eriliseks.