Kas online kasiinos on võimalik võita?

Selles artiklis toome välja portsu asju mida jälgida, et online kasiinos oma võiduvõimalusi suurendada. Need on loomulikult soovituslikud. Kuna tegemist on õnnemängudega, kõik toimub juhuslikkuse alusel, ehk kindlat võitmise valemit ei ole. On vaid nipid, mis suurendavad võitmise tõenäosust.

Me ei taga võitusid, kuid oma kogemuste põhjal jagame nippe kuidas on võimalik võimalusi oluliselt suurendada.

Alustame siis pihta…

Ära mängi jackpot mänge

Lugesid õigesti. Jackpot mängude mängimine on põnev, kuid üldjuhul on nende mängude tagasimakseprotsendid kehvemad kui teistel mängudel. Seda loomulikult põhjusel, et mäng sisaldab Jackpotti ja selleks peab mängijate panustelt korjama sinna vahendeid. Selle tegemiseks langetab mängutootja väljamakseprotsenti ja selle arvelt koguneb raha jackpotti.

Jälgi enda kassat

Ära unusta enda kassa jälgimist, kuna seda tegemata kaotad raha tunduvalt kiiremini. Selle all mõtleme siis saldot millega mängid ja kui suurte panustega tasub sellise saldo juures mängida. Soovitame mängida 1% suuruste panustega. See tähendab, et kui saldo on 100€, siis optimaalseks panuseks oleks 1€. Kui soovid võita rohkem ja kaotada vähem, siis soovitame kassast mitte üle 1% suuruste panustega mängida.

Kasuta ära boonuseid

Ligi pooled mängijatest kasutavad ära sissemakseboonuseid. Seda ei ole võimalik teha tavakasiinodes, kuid internetis küll. Mitmed mängija jälgivad ka võibolla liiga pingsalt läbimängimise tingimusi, kuid tegelikkuses kui see ei ületa 40x, siis ei ole põhjust muretsemiseks. Mängida saab rohkem ja see tingimus saab suhteliselt ruttu läbi mängitud. Kõik vähemalt 100% sissemakseboonused on soodsad ja parandavad võiduvõimalusi pikemas perspektiivis.

Mängi mänge millel on kõrge väljamakseprotsent (RTP – Return to player)

Soovitame mängida kõrge väljamakseprotsendiga slotte, kuna nendes mängudes võidab mängija rohkem. Mida see reaalsuses tähendab? Näiteks kui mängu tagasimakseprotsent on 96%, siis see tähendab, et keskmiselt võtab mäng mängijalt 4% käibest tasu. Kui mängid 100€ eest mängu mille väljamakseprotsent on 96%, siis pikas perspektiivis kaotad 4€ iga 100€ pealt. Tegemist keskmisega ehk mõni mängija võidab, mõni kaotab.

Tegime nimekirja mängudest mida tasub mängida just kõrge tagasimakseprotsendi tõttu. Uskuge või mitte, kuid ka vaid 1% annab juba väga korraliku eelise. Iga slotimängu juures saad reeglite alt vaadata väljamakseprotsenti (RTP)

SLOTIMÄNGUDTagasimakse %

(RTP)

Millise panuse juures? KUS MÄNGIDA
Jack Hammer 297.10%€0.50 – €250MÄNGI COOLBET’is
Simsalabim97.50%€0.25 – €125MÄNGI BETSAFE’is
Retro Reels Extreme Heat97.50%€0.30 – €112.50MÄNGI COOLBET’is
Devil’s Delight97.60%€0.20 – €40MÄNGI PAF’is
Starmania97.87%€0.10 – €20MÄNGI BETSAFE’is
Blood Suckers98.00%€0.25 – €50MÄNGI OLYBET’is
1429 Uncharted Seas98.60%€0.10 – €100MÄNGI CHANZ’is
Jackpot 600095.10 – 98.90%€1 – €2MÄNGI BETSAFE’is
Mega Joker99%€1 – €5MÄNGI CHANZ’is

Ära mängi iga päev

Maja eelis internetikasiinodes varieerub. Mõned mängud annavad võimaluse kiiresti võita isegi kui maja eelis on suur. Lühkiese ajaperioodi jooksul võivad mängud anda ka suuri võite, kuid pikemaajaliselt neid mängides kaotad oma raha kindlasti. Pikaajaline mängimine ei tasu ennast ära. Soovitame mängida vaid paar korda nädalas ja teha lühikesi mänguperioode.

Mängi erinevaid mänge

Online kasiinod pakuvad uskumatus valikus mänge. Näiteks on Betsafe’il lausa üle 1000 mängu. Mängijale leidub sealt suur eelis. Erinevate mängude proovimine on suurepärane abimees, mille abil hoomad kas mäng pakub sulle võite või mitte. Kui näed, et mäng ei lase sind boonusmängudesse, ei paku tasuta keerutusi või ei anna võitu, siis tasub vahetada mängu.

Oled kindlasti mänginud sama mängu võiduhimukalt, kuid ei ole võitnud midagi. See on tuttav olukord ja seetõttu soovitame mänge vahetada niipea kui tunned, et enam sealt midagi ei tule.

Mängi mitmes online kasiinos

Kas mängid ühes või mitmes netikasiinos? Aeg ajalt satud olukorda kui ükski mäng ei taha võitu anda. Selles olukorras aitab tihtipeale kasiino vahetamine. Soovitame vaadata meie listi kasiinodest ja avada mitmesse konto. Lisaeeliseks on veel see, et saad võtta mitmeid tervituspakkumisi, mis on vägagi magusad. Vaata eripakkumisi meie pakkumiste lehelt.

PS: Enamus netikasiinodes on samad mängud ja neid mänge ostetakse sisse mängutootjatelt.

Ära mängi uusi mänge koheselt

Internetikasiinod meelitavad oma kliente mängima uusi slotte. See tuleneb sellest, et mängijad on huvitatud proovima kasiinode uusi mänge. Loomulikult võid neid mänge proovida, kuid nende väljamakseprotsent on alguses natuke kehvem kui teistel mängudel. See tuleneb sellest, et mängul ei ole kogunenud piisavalt rahalisi vahendeid, et võite välja maksta. Ära siis kohe uusi mänge ründama mine, vaid lihtsalt testi väikeste panustega ja siis naase vanade mängude manu.

Kasuta ära kõik tasuta spinnid

Kui kasiino pakub sulle tasuta spinne või keerutusi, siis tasub need kindlasti ära kasutada. See oleneb muidugi kas neid pakutakse tasuta või pead selle jaoks midagi tegema. Kui tingimused on liiga rasked või keerulised, siis tasub need jätta. Vaata meie pakkumiste ja tasuta spinnide lehelt kes pakuvad tervituspakkumiseks parimaid tingimusi.

Võta osa kampaaniatest

Kampaaniatest osavõtt on alati tasuta ja tihtipeale võib selle kaudu võita lisak raha või teisi auhindu. Need on lihtsalt boonuseks tavalisele mängimisele. Loomulikult tuleks taaskord jälgida, et kampaanias ei nõuta midagi sellist, mis ei too rahalist kasu.

Mängi netikasiinodes õhtuti või nädalavahetustel

Mida rohkem mängijaid mängu mängib, seda suurem on võimalus saada suuremaid võite. Õhtuti ja nädalavahetustel on mängijaid rohkem ja paremad võimaused võitmiseks.

Vali netikasiino hoolikalt

Online kasiinosid on Eestis juba üle kümne, kuid tuleks siiski valida kasiinod mis pakuvad häid mänge ning omavad usaldusväärseid süsteeme. Loe meie lehelt ka kasiinode arvustusi ja tee sealt oma valikud.

Lõpetuseks

Kasiinomängude mängimine võib lühikese ajaperioodi jooksul olla tõesti kasumlik. Garantiisid võitmiseks ei ole kuid võimalused on head ja veelgi paremad kui jälgid neid nippe. Oleme siis pannud nimekirja Eesti parimatest online kasiinodest milles võib julgelt oma õnne proovile panna.