Kas online kasiinos on võimalik võita?

 

Veebis õnnemängude mängimine on vahva meelelahutus ja igaühe salasoov on tabada mõni suur jackpot või lükata hunnik raha kokku oma lemmik live kasiino lauas.

Muidugi mõista ei ole see aga nii lihtne nagu tunduda võib, kuid selles asja võlu ongi, et väike võimalus suurelt võita on kõigil.

On oluline aru saada, et õnnemänge mängides ei saa alati võita. Tuleb ette nii häid kui halbu perioode. Peamine on välja mõelda oma panustamise strateegia ja mitte kulutada rohkem kui saad endale lubada.

Järgnevalt juhime tähelepanu olulistele punktidele, kuidas online kasiinos võiduvõimalusi suurendada ja vältida kaotamist, niivõrd kui see üldse võimalik on.

Meie näpunäited ei taga loomulikult sajaprotsendilist edu, kuid aitavad pigistada kasiinomängudest väja maksimaalse kasumlikkuse.

Läksime!

Ära mängi jackpot mänge

Lugesid õigesti. Jackpot mängude mängimine on põnev, kuid üldjuhul on nende mängude tagasimakseprotsendid kehvemad kui teistel mängudel. Seda loomulikult põhjusel, et mäng sisaldab Jackpotti ja selleks peab mängijate panustelt korjama sinna vahendeid. Selle tegemiseks langetab mängutootja väljamakseprotsenti ja selle arvelt koguneb raha jackpotti.

Jälgi enda kassat

Ära unusta enda kassa jälgimist, kuna seda tegemata kaotad raha tunduvalt kiiremini. Selle all mõtleme siis saldot, millega mängid ja kui suurte panustega tasub sellise saldo juures mängida.

Soovitame mängida 1% suuruste panustega. See tähendab, et kui saldo on 100 €, siis optimaalseks panuseks oleks 1 €. Kui soovid võita rohkem ja kaotada vähem, siis soovitame kassast mitte üle 1% suuruste panustega mängida.

Kasuta ära boonuseid

Ligi pooled mängijatest kasutavad ära sissemakseboonused. Seda ei ole võimalik teha tavakasiinodes, internetis aga küll.

Mitmed mängija jälgivad ka võib-olla liiga pingsalt läbimängimise tingimusi, kuid tegelikkuses kui see ei ületa 40x, siis ei ole põhjust muretsemiseks. Mängida saab rohkem ja see tingimus saab suhteliselt ruttu läbi mängitud.

Kõik vähemalt 100% sissemakseboonused on soodsad ja parandavad võiduvõimalusi pikemas perspektiivis.

Mängi mänge, millel on kõrge väljamakseprotsent (RTP – Return To Player)

Soovitame mängida kõrge väljamakseprotsendiga slotte, kuna nendel mängudel võidab mängija keskmiselt rohkem.

Mida see reaalsuses tähendab? Näiteks, kui mängu tagasimakseprotsent on 96%, siis see tähendab, et keskmiselt võetakse mängijalt 4% käibetasu.

Kui mängid 100 € eest mängu, mille väljamakseprotsent on 96%, siis pikas perspektiivis kaotad 4 € iga 100 € pealt. Tegemist on artimeetilise keskmisega ehk mõni mängija võidab alati rohkem kui 96% ja mõni vähem.

Järgnevalt saate tutvuda mängudega, mida tasub mängida just nende kõrge tagasimakseprotsendi tõttu. Uskuge või mitte, kuid ka vaid 1% annab juba väga korraliku eelise. Iga slotimängu juures saad reeglite alt vaadata väljamakseprotsenti (RTP)

SLOTIMÄNGUDTagasimakse %

(RTP)

Millise panuse juures? KUS MÄNGIDA
Jack Hammer 297.10%€0.50 – €250MÄNGI COOLBET’is
Simsalabim97.50%€0.25 – €125MÄNGI BETSAFE’is
Retro Reels Extreme Heat97.50%€0.30 – €112.50MÄNGI COOLBET’is
Devil’s Delight97.60%€0.20 – €40MÄNGI PAF’is
Starmania97.87%€0.10 – €20MÄNGI BETSAFE’is
Blood Suckers98.00%€0.25 – €50MÄNGI OLYBET’is
1429 Uncharted Seas98.60%€0.10 – €100MÄNGI CHANZ’is
Jackpot 600095.10 – 98.90%€1 – €2MÄNGI BETSAFE’is
Mega Joker99%€1 – €5MÄNGI CHANZ’is

Ära mängi iga päev

Maja eelis internetikasiinodes varieerub. Mõned mängud annavad võimaluse kiiresti võita isegi kui maja eelis on suur.

Lühikese ajaperioodi jooksul võivad mängud anda ka suuri võite, kuid pikemaajaliselt neid mängides kaotad oma raha kindlasti.

Pikaajaline mängimine ei tasu ennast ära. Soovitame mängida vaid paar korda nädalas ja teha lühikesi mänguperioode.

Mängi erinevaid mänge

Netikasiinod pakuvad uskumatus valikus mänge. Aasta 2024 seisuga on üle 1000 mängu enamustel Eesti online kasiino portaalidel. Mängijale leidub seal suur eelis.

Erinevate mängude proovimine on suurepärane abimees, mille abil hoomad, kas mäng pakub sulle võite või mitte.

Kui näed, et mäng ei lase sind boonusmängudesse, puuduvad tasuta spinnid või ei anna võitu, siis tasub kohe midagi muud proovida. Kui ikka 20-25 keerutusega mitte midagi ei tule, tasub mängu vahetada.

Oled kindlasti mänginud sama mängu võiduhimukalt, kuid ei ole võitnud midagi. See on tuttav olukord ja seetõttu soovitame mänge vahetada niipea kui tunned, et enam sealt midagi ei tule.

Millistes kasiinodes on enim slotimänge: (Alustades suurimatest)

 1. 1.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 2. 2.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 3. 3.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 4. 4.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 200 €
 5. 5.
  Koi Casino
  100% kuni 100 € boonust
 6. 6.
  Hillo
  Min. sissemakse al 1 €
 7. 7.
  Buumi
  100% kuni 100 € uutele mänguritele
 8. 8.
  Betsafe
  Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse ja saad 20 tasuta spinni
 9. 9.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 10. 10.
  Coolbet
  Kasiinoguru ERI 200 Tasuta spinni
  Boonuskood: BOOK200
 11. 11.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 12. 12.
  Tonybet
  100% kuni 120€ + 120 tasuta spinni
 13. 13.
  Nutz
  200% boonust kuni 100€ + 50 riskivaba spinni!

Mängi mitmes online kasiinos

Kas mängid ühes või mitmes netikasiinos? Aeg-ajalt võid sattuda olukorda, mil ükski mäng ei taha võitu anda. Selles olukorras aitab tihtipeale kasiino vahetamine.

Soovitame vaadata meie listi kasiinodest ja avada konto mitmesse neist.

Lisaeeliseks on veel see, et leiad mitmed uued boonused ja muidugi ka teisi meelitavaid spinne ja pakkumisi. Vaata eripakkumisi meie pakkumised lehelt.

PS: netikasiinod pakuvad suures osas samu mänge ja neid ostetakse sisse samadelt mängutootjatelt.

Ära mängi uusi mänge koheselt

Internetikasiinod meelitavad oma kliente mängima uusi slotte. See tuleneb sellest, et mängijad on huvitatud proovima kasiinode uusi mänge.

Loomulikult võid neid mänge proovida, kuid nende väljamakseprotsent on alguses natuke kehvem kui teistel mängudel. See tuleneb sellest, et mängul ei ole kogunenud piisavalt rahalisi vahendeid, et võite välja maksta.

Ära siis kohe uusi mänge ründama mine vaid lihtsalt testi väikeste panustega ja siis naase vanade mängude juurde.

Kasuta ära kõik tasuta spinnid

Kui kasiino pakub sulle tasuta spinne, boonuseid, cashbacki või muid ägedaid topeltpreemiaid, tasub kindlasti võimalusest haarata. See oleneb muidugi, kas neid pakutakse tasuta või pead selle jaoks midagi tegema.

Kui tingimuste täitmine on liiga keeruline, ei tasu boonust vastu võtta. Vaata meie pakkumiste ja tasuta spinnide lehelt, millised kasiinod pakuvad parimate tingimustega tervituspakkumisi!

Võta osa kampaaniatest

Kampaaniatest osavõtt on alati tasuta ja tihtipeale võib selle kaudu võita lisaks raha või teisi auhindu. Need on lihtsalt boonuseks tavalisele mängimisele. Loomulikult tuleks taaskord jälgida, et kampaaniad poleks nii keeruliselt üles ehitatud, et õieti ei saagi aru, mida tegema peab. Mitte kõik pakkumised pole mängija seiskohast võttes kasulikud.

Mängi netikasiinodes õhtuti või nädalavahetustel

Mida rohkem mängijaid mängu mängib, seda suurem on võimalus saada suuremaid võite. Õhtuti ja nädalavahetustel on mängijaid rohkem ja paremad võimalused võitmiseks.

Vali netikasiino hoolikalt

Seaduslikke online kasiinosid on Eestis üle kümne ja algajal nende hulgast parima leidmine pole sugugi lihtne ülesanne.

Mõtle alguses enda jaoks välja, mis sinu jaoks kõige olulisem on ja milliseid mänge tahad mängida ning siis on juba valiku tegemine palju lihtsam.

Peamised kriteeriumid, mida mängijad esimesena vaatavad, ongi pakutav mängude valik, boonused, väljamaksete kiirus ja maksemeetodite valik ning veebilehe kasutajakogemus.

Vähemtähtis pole ka operaatori usaldusväärsus. Kas tegemist on uue tundmatu tegijaga või on operaator Eestis edukalt tegutsenud juba pikalt ja mängijate usalduse võitnud? Loe meie lehelt ka kasiinode arvustusi ja leia oma lemmik.

Kuidas online kasiinos võita?– Korduma kippuma küsimused
Kas slotiautomaatidega on üldse võimalik võita? arrow-icon
Kas on mingi aeg kui slotimängud annavad rohkem võite? arrow-icon
Milline on Eesti suurim online kasiino? arrow-icon

Lõpetuseks

Kasiinomängude mängimine võib lühikese ajaperioodi jooksul olla tõeliselt kasumlik ja samal ajal super lõbus.

Garantiisid võitmiseks ei ole, kuid võib-olla just üllatusmoment ongi see, mis asja põnevaks teeb?

Litsentseeritud online kasiinodes võid olla kindel, et mängud on ausad ja kõik võidud saad probleemideta kätte.

Kasiinoguru teeb selgeks, millised on Eesti parimad online kasiinod, kus võid julgelt oma õnne kohe proovile panna.