Metsiku Lääne ja kiire rikastumise teemalised mängud

Välja antud: 13.10.2021 | Uuendatud: 22.01.2024

 

Metsik Lääs ja selleteemalised mängud on slotisõpru kõnetanud aegade algusest peale. Paukuvad püssid, julgustükid ja kullajanu ühendavad nii 19. sajandi aardekütte kui ka tänapäeva rahamaiaid slotimängijaid.

Tegelikult on riskijulgus ja kannatlikkus omadused mis kuluvad ära nii online kasiinos kui ka igapäevaelu džunglis. Millised on aga kõige legendaarsemad Metsiku Lääne ja kiire rikastumise teemalised mängud läbi aegade?

Populaarsemad Metsiku Lääne teemalised mängud

Kui rääkida uuematest mängudest, siis pole kahtlust, et enim kõmu on tekitanud Big Time Gaming nimelise mängutootja Bonanza Megaways.

Bonanza ei ole küll kõige esimene Megaways tüüpi mänguautomaat, kuid just see mäng tegi nimetatud tehnoloogia kuulsaks ja rajas teed kõigi teiste Megaways tüüpi mängude eduloole.

Kus saab Big Time Gaming mänge mängida?

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 6. 6.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 1,000 €
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 10. 10.
  Winnerz
  200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu
 11. 11.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni

Bonanza Megaways räägib loo rahanäljas kaevuritest ning tegevus toimub kuuel rullikul kuni 117,649 võiduliiniga. Iga uus mänguvoor muudab sümbolite arvu mänguväljal. Veel olulisem on aga pääseda boonusvooru tasuta spinnidega, sest siis võid panuse tagasi võita ka kuni 26,000 kordselt.

Muus osas on tegemist igati mõistliku mänguga, millel võid panuse väärtuseks valida 20 sendist mänguvooru kohta ja noppida järjest võidukordajaid.

Bonanza Megapays

Lisaks Megaways tehnoloogiale on Big Time Gaming välja mõelnud veel ühe huvitava kontseptsiooni, mida tuntakse Megapays nime all. Seeria tuntuim mäng on Bonanza Megapays, mille kujundus ja teema on analoogne eelkirjeldatud Bonanza Megaways mängule.

Tuleb tõdeda, et Megapays tehnoloogiat kasutavad slotikad pole saavutanud samaväärset menu, mis Megaways, kuid kuna tegemist on alles uue asjaga, siis võib kõik kiirelt muutuda.

Bonanza Megapays pakub samuti kuute rullikut 117,649 võiduliiniga. Asja mõte on selles, et vähemväärtuslikus sümbolid muutuvad hinnalisemateks. Megapays sümbolid jäävad oma kohtadele ja järgneb keerutus kasiino kulul.

Eesmärgiks võiks olla vähemalt nelja järjestikkuse võidu saavutamine, mis tähendab jakpoti võitu. Bonanza Megapays pakub veel tasuta keerutusi ja piiramatut võidukordajat.

Dead or Alive

Mis puutub Metsiku Lääne temaatikasse, siis kaugelt populaarseim mäng on Dead or Alive ja selle järg Dead or Alive 2. Mõlemal mängul saad ennast ise tunda nagu kullapalaviku superstaar. Kohtud tolle aja vängeimate kauboidega nagu Billy the Kid ja Jesse James.

Dead or Alive mängu olustikuks on Metsiku Lääne külake, tormise taevaga taustal. 2009. aastal valmis saadud slotikas ei ole ehk sama terava graafikaga kui uuema aja mängud, kuid klassikaline kasiinoelamus on tagatud. Juhtuma hakkab siin igal juhul.

Sümbolid on tehtud samuti Metsiku Lääne kujundusega ning näiteks šerifi aumärkidega võid panuse tagasi võita kuni tuhande kordselt. Tagaotsitava poster on asendussümbol ning kaks püstolit täidavad hajasümboli funktsioone.

Kui täidad kogu mänguvälja wildidega, saad panuse väärtuse tagasi 1500-kordselt. Viie hajasümboli eest teenida raha tagasi 2,5000 kordselt!

Western Gold

Klassikalistest Metsiku-Lääne teemalistest mängudest võiks ära mainida veel ​​mängu nimega Western Gold. Ajal, mil õiglust mõistis toores jõud ja taustal sumises bluus, saidki oma tahtmise ainult teravate kannustega kauboid. Western Gold mängul tuuakse kogu see melu kasiinomängijatele koju kätte.

2020. aastal loodud mänguautomaat paistab silma terava graafika ja ägeda atmosfääriga. Sümbolite hulka kuuluvad kõik kauboimaailmast tuttavad sümbolid nagu kauboikaabud, kannused, revolvrid ja muu. Väärtuslikemad on sealjuures BAR üksik-, paaris- ja kolmik ikoonid.

Veel rohkem raha saad kolme seitsmega teenides panuse tagasi kuni kolmekümne kordselt. Western Gold mängust on loodud ka väga lahe Megaways versioon, mille nimeks ongi siis Western Gold Megaways.

Kiire rikastumise teemalised mängud

Big Bass Bonanza seeria

Kiire rikastumise teemalised mängud paistavad silma suure võidupotentsiaali, kuid ka keskmisest suurema riskantsuse poolest. Heaks näiteks on Big Bass Bonanza mängude seeria, mille moodustavad kolm kalastamise teemalist mängu: Big Bass Bonanza, Big Bass Bonanza Megaways ja Bigger Bass Bonanza.

Kalamehed on parajad oportunistid, kes rakendavad oma teadmiste ja oskuste pagasi täiel määral, et ojast või järvest suur saaks välja tõmmata. Siin võib analoogi tõmmata ka slotimängude spinnimisele. Kui õues on külm ja ilma ei soosi jõele minemist, on variant pirakam preemia välja tõmmata just Big Bass Bonanza seeria slottidel.

Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza on omamoodi mänguautomaat, mis nägi ilmavalgust juba 2020. aastal. Selle loojaks on märgitud Reel Kingdom koostöös Pragmatic Play nimelise tootjaga. Põhimõtteks on ligi pääseda tasuta keerutustele võimalusega teha 20 keerutust kasiino kulul.

Big Bass Bonanza on väljanägemiselt üsna klassikaline viie rulliku ja kümne võiduliiniga. Püüa tabada ka hinnaline kalamehe pildiga wild, et koguda kokku kõik kala sümbolitele antud väärtused. Kui käivitad boonusvooru kaks korda järjest, võidusummad duubeldatakse.

Big Bass Bonanza Megaways

Big Bass Bonanza võeti mängijate poole hästi vastu ning ei läinud kaua aega, kui välja ilmus Big Bass Bonanza Megaways. Nagu nimigi ütleb, on siin kasutusele võetud revolutsiooniline Megaways kontseptsioon. Volatiilsus on suurem, aga niisamuti ka võidupotentsiaal.

Bigger Bass Bonanza

See pole aga veel kõik, sest alles hiljuti üllatati Big Bass seeria mängude fänne uue tuunitud versiooniga eelmistest. Nimeks sai see kalurite unelm asjakohaselt Bigger Bass Bonanza.

Kui Big Bass ja sama seeria Megaways versioon olid veel enam vähem kaluritele omaselt vaoshoitud, siis Bigger-versioonis läheb kogu kärts ja mürts täiega käima. Tasuta spinne võid saada korraga kuni 50, võidukordaja saab kerkida kuni 10 peale ning panuse tagasi võita maksimaalselt 4000-kordselt.

Võrreldes originaaliga on rullikute arv sama, kuid üks rida on juures. Panuse väärtuseks saad sealjuures valida 12 sendist 240 euroni mänguvooru kohta.

Bigger Bass Bonanza mängul on kõige väärtuslikum paadiga sümbol, millega võid panuse väärtuse tagasi saada kuni kahesaja kordselt!

Sweet Bonanza

Rahajaht ei pea olema alati tõsine ja raske. Sweet Bonanza teeb võitmise lõbusaks. Puuviljadega mänguautomaat pakub võimalust kiirest rikastuda tasuta spinnide ja võidukordajate kaasabil. Kui veab, saad panuse tagasi kuni 21, 175 kordselt.

Sweet Bonanza on maiustuste teemaline mänguautomaat, mille loojaks Pragmatic Play nimeline mängutootja. Tegevus toimub kuuel rullikul ja võite saad mõlemas suunas.

Kiire rikastumise teemalised mängud Korduma Kippuvad Küsimused
Mida tähendab “Bonanza”? arrow-icon
Millised on populaarsed kiire rikastumise teemalised mängud? arrow-icon
Milline on parim Bonanza tüüpi mäng? arrow-icon
Mis eristab Bonanza teemalisi mänge teistest? arrow-icon

Kokkuvõte

Metsiku Lääne ja kullapalaviku hiilgeajad 19. sajandil muutsid kogu Ameerika elu seega pole midagi imestada, et legendaarne ajastu on jätnud olulise jälje maailma ajalukku. Ka slotimängijate tegijad pole kiire rikastumise teemalisi mänge tähelepanuta jätnud ning üht-teist põnevat leiavad nii algajad kui kogenumad slotihundid.

Veel artikleid